انجمن وردپرس همواره از تم های وردپرس "همه در یک" (All In One) با بازوهای باز استقبال کرد. این تم های چند منظوره را می توان برای بسیاری از انواع مختلف وب سایت ها استفاده کرد، پس شما اتلاف وقت حداقل و هزینه های شما کم می شود.
قبل از اینکه قالب های AIO فراگیر بشوند ، مدیران کسب و کار ها مجبور بودند برای هر یک از پروژه های خود قالب جدیدی را خریداری کنند . پس هزینه ها بسیار زیاد می شد.
به لطف پیشرفت تکنولوژی تم های جدیدی وارد بازار می شدند که شما را در همه نوع وب سایت اعم از شرکتی و فروشگاهی کمک می کنند .
از جمله آن ها قالب دیوی (Divi) محبوب می باشد که توسعه یافته شرکت الگانت تمز (Elegant Themes) قدرتمند می باشد . و البته قدرتمند ترین و محبوب ترین قالب وردپرس با بیش از ۳۶۵,۰۰۰ فروش در سرار دنیا و بیش از ۴۰۰,۰۰۰ هزار کاربر ، که قالب آوادا (Avada) می باشد . آوادا توسعه یافته توسط تم فوزیون (Theme Fusion) می باشد که از شناخته شده ترین گروه های برنامه نویسی است .
تعداد فروش آوادا بیش از ۲ برابر تعداد کل فروش قالب دوم وردپرس در تم فارست (Theme Forest) می باشد.
حال سوال اینجاست که از چه طریقی می توان بهترین تم های چند منظوره وردپرس ، یعنی آوادا و دیوی را با هم مقایسه کرد ؟
خب ما از جوانب مختلفی که در ادامه مقاله ذکر می شود ، این امر را انجام می دیم . با ما همراه باشید!

 

با ما همراه باشید

صفحه ساز

دیوی (Divi)

در قلب قالب دیوی ، صفحه ساز دیوی قرار گرفته است . این صفحه ساز (Page Builder) یکی از بهترین های بازار می باشد که تمامی المان های لازم جهت راه اندازی یک وب سایت کامل و شیک را در اختیار شما می گذارد .

با دیوی بیلدر شما می توانید صفحه خود را از فرانت اند به صورت لایو ویرایش نمایید که یکی از ویژگی های مهم این قالب و صفحه ساز می باشد.

همینطور قالب ها و لایه های از پیش ساخته شده نیز در این افزونه موجود می باشد که ه راحتی می توانید ویرایش کنید .

روی عکس ها کلیک کنید

آوادا (Avada)

به همراه قالب آوادا ، صفحه ساز شرکت تم فوزیون ، یعنی بوزیون بیلدر (Fusion Builder) عرضه شده است .

این صفحه ساز نیز مانند رقیب خود المان های کاملی را ارائه می کند ، ولی بر خلاف دیوی ، که شاید بزرگترین عیب آن نیز باشد ، این صفحه ساز فعلا فقط از طریق بک اند (مدیریت وردپرس) کار می کند .

برای پوشش این عیب ، شما می توانید از قدرتمند ترین صفحه ساز وردپرس ، یعنی بیور بیلدر (Beaver Builder) استفاده کنید .

روی عکس ها کلیک کنید

صفحه ساز

دیوی (Divi)

در قلب قالب دیوی ، صفحه ساز دیوی قرار گرفته است . این صفحه ساز (Page Builder) یکی از بهترین های بازار می باشد که تمامی المان های لازم جهت راه اندازی یک وب سایت کامل و شیک را در اختیار شما می گذارد . با دیوی بیلدر شما می توانید صفحه خود را از فرانت اند به صورت لایو ویرایش نمایید که یکی از ویژگی های مهم این قالب و صفحه ساز می باشد. همینطور قالب ها و لایه های از پیش ساخته شده نیز در این افزونه موجود می باشد که ه راحتی می توانید ویرایش کنید .

روی عکس ها کلیک کنید

آوادا (Avada)

به همراه قالب آوادا ، صفحه ساز شرکت تم فوزیون ، یعنی بوزیون بیلدر (Fusion Builder) عرضه شده است . این صفحه ساز نیز مانند رقیب خود المان های کاملی را ارائه می کند ، ولی بر خلاف دیوی ، که شاید بزرگترین عیب آن نیز باشد ، این صفحه ساز فعلا فقط از طریق بک اند (مدیریت وردپرس) کار می کند . برای پوشش این عیب ، شما می توانید از قدرتمند ترین صفحه ساز وردپرس ، یعنی بیور بیلدر (Beaver Builder) استفاده کنید .

روی عکس ها کلیک کنید

۱۳۹۶-۱۱-۸ ۰۸:۱۸:۵۲ +۰۰:۰۰

Leave A Comment