راهنما

برای استفاده صحیح و کامل از وب سایت مهنیان لطفا این راهنما را مطالعه کنید.

ابتدا در سایت عضو شوید

در سایت دو نوع عضویت برای مدیریت راحت تر شما در نظر گرفته شده است

  1. ثبت نام به عنوان فریلنسر

ابتدا پروفایل خود را تکمیل کنید . نمونه کار ها و مهارت های خودتون را وارد کنید . شما می توانید بر روژه های ها پیشنهاد دهید و در صورتی که کارفرما شما را برای انجام پروژه تایید کرد ، آن را انجام دهید و در پایان مبلغ خود را دریافت کنید.

  ۲٫ثبت نام به عنوان کارفرما

پس از تکمیل پروفایل ، شما می توانید پروژه خود را در سایت ایجاد کنید. برای این منظور به صفحه ایجاد پروژه بروید و فرم را کامل کنید . پس از ثبت پروژه باید منتظر بمانید تا اپراتور های ما پروژه شما را تایید کنند . (اگر پروژه تایید نشد ، علت آن برای شما نوشته می شود و شما می توانید آن را ویرایش کنید و مجددا در صف تایید قرار دهید)

پس از ثبت پروژه فریلنسر ها بر روی پروژه شما پیشنهاد ارسال می کنند.شما می توانید با فریلنسر ها گفتگو محرمانه آغاز کنید و شرایط کاری را از او جویا شوید و فریلنسری که شرایط ایده آل برای انجام پروژه را دارا است انتخاب کنید . سپس هر دو وارد محیط کار میشوید که تمام ابزار های لازم از جمله آزاد کردن وجه مرحله به مرحله – گفتگو محرمانه با فریلنسر – تبادل فایل – در خواست قضاوت و داوری پروژه های ناتمام و …

شارژ حساب

هر دو گروه کاربری میتوانید در حساب کاربری خود با رفتن به تب اعتبار ، حساب خود را شارژ نمایید و از آن برای خرید بسته پیشنهاد و پروژه و شروع کار پروژه استفاده نمایید.

تذکر : هرگونه قرار دادن اطلاعات تماس در مهنیان (به غیر از پروژه های استخدام) خلاف قوانین می باشد و در صورت مشاهده فورا حساب شخص مذکور بسته می شود و اعتبار باقی مانده شخص بلوکه میشود.

تذکر : هیچ گونه انتقال وجه خارج از مهنیان پذیرفته نیست و در صورت بروز مهنیان هیچ مسئولیتی در قبال پروژه ناقص و حل اختلاف ندارد.

اطلاعات بیشتر

هزینه ها                              قوانین                       بلاگ